Hakkımda

ko%cc%88pru%cc%88-2
Size biraz kendimden bahsedeyim;

Sıradan bir blog olsun istemedim. Mutfak Psikopatları ismi bunu kısaca özetliyor. Yemekleri kolaylaştırarak pişirmek, şehrin verdiği yorgunluğa bir de mutfağı eklemek istemiyorum. Yemekleri sanki bu blog’un içinde ki mutfak tezgahında, mutlu ve yalın halleri ile sizlere pişirip, denetiyorum. Arkadaşlarınız geldiği zaman, rahatlıkla masanın tam orta yerine koyabileceğiniz türden yemekler. Pratik, mümkün olduğunca az malzemeli , fazla lezzetli yemekler. İsteğim; Yemekleri  pişirirken biraz da eğlenmek, hepsi bu kadar. Bana eşlik eder misiniz?

Benimle ilgili  bilinmesi gereken en önemli şey; Ne bir aşçı, ne bir şef, ne de bir gurme olmadığımdır. Hatta yemek ile ilgili eğitim almış biri bile değilim. Fotograf sanatçısı hiç değilim. Bununla ilgili de hiç bir eğitim almadım.Ben sadece evinin mutfağındaki sıradan bir adamım. 1,84 boylam, 78 enlem koordinatlarına sahip,harika bir ekmek yapımında kullanılan buğday rengi teni, gözüne limon kaçınca ela rengi yaşaran gözleri olan biriyim. İşe giderim, Spor yaparım, Ülkeler gezerim , Filim izler, müzik dinlerim. Kötü sesimle şarkı söyler, kargaları kaçırırım.

Hobilerim; At’a binmek ve attan düşmek.

Misyonum; Minimum malzeme ile, maksimum lezzetler yaratmaktır.

Yemek yapmayı nasıl öğrendiğim halen gizemini korumaktadır. Beni zamanla daha iyi tanıyacağınızdan da adım gibi eminim. Adım mı ne ? Onu da sen bul canım..